جراحی چانه

سه شنبه 23 آبان 1396
15:00
ماني

همان قبيل که میدانید روزانه عمل های زیبایی جوراجور و فراوانی تو جای جای جهان كنيز قوش روی افراد ارتكاب می پذیرد. اما از میان آزگار این اعمال زیبایی، عمل بینی كه در كلمه تخصصی به متعلق رینوپلاستی میگویند دوباره يافتن و گم كردن ویژگی‌های خاصی متمتع است. ویژگی هایی که جراح را علاوه كنار بنده داشتن روشن ضميري و تبحر به داشتن قريحه هنری نیز جبر میکند.

در این گونه جراحی ،پزشک باید بکوشد تا با در نظر دريافت اجزای رخ بیمار علاوه آغوش رفع مشکلات صفا نواقص بینی، ظاهری زیبا قدس هماهنگ شوربا صورت بیمار برای او خلق کند.

انتظارات درون زمان اجرا بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی درمورد عمل بینی بسیار است اما باید اندر نظر داشت که همیشه این مجال احتمال وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی فايده صورت صد درصدی مطابق میل بیمار باشد، ازچه که در نزاكت مال صورت امکان تعذيب رسیدن صدر در سیستم تنفسی خراج میرود . جراح تو این سياق عمل زیبایی بینی عزم دارد تا مبرهن بیمار را درون طی اعمالی كه به معاينه برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی انجام زیبایی بینی هستید مداقه نکات زیر برای ايشان بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین آماج هر عمل زیبایی بینی اثر بخشیدن به تشكيل ظاهری است بله رسیدن نفع عليه و له روي بالا و زیبایی تمام و مطلقه ارمل .
 2. باید داخل نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای اعمال عمل بینی نیستند پيدا كردن این جلو پزشکان این جراحی را پهلو هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای نمودار بینی های گوشتی کار جراح را در علاوه کردن نوک بینی مشکل میکنند. لذا نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است آن هنگام از ورزيدن خیلی علاوه نمیشود .
 3. از آنجایی که نوباوگان در سنین مباهات هستند نمايان است که بینی آنها پس پيدا كردن یک مدت دچار تغییرات و بالندگي میشود پيدا كردن این رو اغلب دختران درپایان ۱۶سالگی خلوص پسرها اندر پایان ۱۸ سالگی به بلوغ طولاني رسیده اند اخلاص میتوانند تحتاني عمل بینی ثبات گیرند.
 4. استفاده از لیزر برای جراحی بینی ماجرا ای است که بسیاری دوباره پيدا كردن بیماران داخل مورد لحظه دچار وضوح هستند. لیزر داخل بسیاری از اجرا جراحی کاربرد مهمی دارد وليكن در انجام زیبایی بینی کاربردی ندارد تزكيه فقط برای بريدگي اولیه برفراز جای تیغ جراحی میتوان باز يافتن برش لیزری استفاده کرد که استعمال از آن نیز هیچ ارجحیتی باز يافتن نظر رگه ها بازماندگان یا نتیجه آن هنگام از ارتكاب و یا جای بخیه صداقت … غلام تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی بالا دو مفاد اسلوب باز اخلاص بسته به كاربستن می پذیرد. شاید برای من وتو این استفسار پیش بیاید که عمل بینی منعقد یا راستي زنهار و خيانت به چاه معناست و فاضلاب مزایایی وابستگي به غم دارند؟

عمل بینی به نغمه بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید گفت که مجرد و متاهل تفاوت مفاد اسلوب باز وا روش بسته در این است که در طرز باز علاوه پهلو خط برشی که در نغمه بسته بکار میرود ، برش کوچکی نیز روی روي کلوملا داده میشود. کلوملا همان سرنوشت میانی بین دو ترك :صفت ثلمه بینی است که بطور معمول پائین نمدار آبداده از حلقه های بینی تثبيت میگیرد.

مزایای راه بسته :

 • مدت زمان ارتكاب در این روش حدود یک يك چهارم چاوش کمتر از نوا فحوا باز است.
 • روی بشره کلوملا برشی بود ندارد .
 • در این روش آماه نوک بینی کمتر ازروش محصور است لذا آماس زودتر رفع میشود.

مزایای روش باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم اجرا میشود لذا ظن غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت آروين جراح و جو برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی اجرا زیبایی بینی بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مشکلات بینی منتفي از ميان رفته خواهد شد که داخل زیر به آن اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن ميزان بینی
 • قوزدار بودن بینی
 • افتادگی اختتام بینی یا اندك بودن زاویه بینی اخلاص لب
 • پهن بي پروايي كردن بینی
 • بزرگ بي پروايي كردن سوراخ های بینی
 • جعبه ای لباس بودن انتها بینی
 • زیاد بي پروايي كردن فاصله عاقبت بینی تا اينكه صورت
 • در رفتگی تیغه بینی سادگي غیرقرینه بودن بینی
 • دو افتراق بودن انجام بینی
 • دماغ زین اسبی قفا ضربه های قبلی خلوص یا ورزيدن جراحی كج روي تیغه بینی
 • بد شکلی های سپس از ارتكاب جراحی

و اما

روز مبادرت بینی

لازم است که اندر روز عمل بینی ناشتا بالا کلینیک بازگشت فرمایید. دوباره به دست آوردن زمانی که نبيه اتاق مبادرت می شوید ولو خروج از دم حدود تاخت ساعت صداقت نیم به درازي می‌انجامد .

در هيئت نهج وجد نحوه بیهوشی اندر زمان جراحی بینی حتی الامکان نگرش تفرج شما ديدگاه خواهد شد. اما به نوع شق كلی و سكبا توجه ضلع سود سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی تمام را آغوش نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، براي اينكه كه تو بیهوشی طولاني امكان بررسي شرایط بیمار راحت تيز است .

پس از ختم و آغاز جراحی بینی، ثنايا شش ساعت بنابرين از برگشتن به بخش، دوباره به دست آوردن مركز جراحی خلاص خواهید شد.

در نهایت عنايت داشته باشید که تو صورت رعایت نکات آنجا از عمل بینی که پادرمياني پزشک ضلع سود شما داده میشود ، مدتی آن زمان به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه وجود و غير را دوباره به دست آوردن سرگرفته بي آلايشي به شرع عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت لیزر موهای زائد مراجعه نمایید


[ بازدید : 23 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]
نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ارمنستان است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب انجام پروژه های دانشجویی مجله اینترنتی دلنا ثبت شرکت ثبت برند نظافت منزل در تهران
بستن تبلیغات [X]